CiEkAwOsTkA
O szkole > CiEkAwOsTkA

Czy wiesz, że...

Nasza pracownia powstała w 1993r., kiedy to zakupiono pierwszej klasy komputery IBM PC z dyskami 40 i 80 MG oraz drukarkę igłow±. W pracowni corocznie przybywały nowe komputery i w 1995r. dysponowali¶my 10 komputerami oraz nowoczesn± drukark± atramentow± (kolorow±) HP. W 1999r. nasza szkoła otrzymała komputery (22 sztuki) wraz z monitorami kolorowymi od sponsora którym był bank ze Szwajcarii. Komputery te pracuj± do dnia dzisiejszego w ¶wietlicy szkolnej. W grudniu 2004r. otrzymali¶my z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) kompletnie wyposażon± nowoczesn± pracownię internetow±, multimedialn±. W szkole istnieje od 2005r. również czytelnia multimedialna wyposażona w 4 komputery dzięki czemu uczniowie i nauczyciele mog± korzystać z zasobów internetu po skończonych zajęciach szkolnych.

Nasza Pracownia informatyczna:

Nasza Pracownia multimedialna: