O szkole > O nas
O naszej szkole
Szkoła Podstawowa nr 36

Nasza szkoła mieści się na ulicy Kasztanowej 7/9 w Częstochowie. Jest to jedna z najlepszych szkół w naszym mieście. Mamy klasy sportowe ( w klasach od IV do VI), a klub ten nosi nazwę "ATUT". Mamy również bardzo ciekawe sale, np.: SALA INFORMATYCZNA (wyposażona w nowe komputery), SALA MUZYCZNA, SALA PRZYRODNICZA, BIBLIOTEKA i trzy SALE GIMNASTYCZNE (mała, średnia i duża). Jest też dosyć duża jadalnia i świetlica dla dzieci. Nasi uczniowie mają duże osiągnięcia sportowe jak i edukacyjne o czym świadczą różne puchary, które są umieszczone w gablotach obok sali nr 1. Utworzone są różne kółka związane np.: ze sportem. Mamy cudownych nauczycieli, którzy starają się byśmy mieli jak najlepsze oceny. Na pewno każdemu podobałoby się w naszej szkole!